Termcase (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Vocabulary name
uk: Назва словника

en: No vocabularies available.
uk: Словники відсутні.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
uk: Словники відсутні. <a href="@link">Додати словник</a>.
