Termcase (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: None
vi: Không có

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Vocabulary name
vi: Tên kho từ

en: No vocabularies available.
vi: Không có kho từ hợp lệ.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
vi: Chưa có phân nhóm nào. <a href="@link">Tạo phân nhóm mới</a>.
