Termcase (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Vocabulary name
cs: Název slovníku

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
cs: Žádné slovníky nejsou k dispozici. <a href="@link">Přidat slovník</a>.
