Termcase (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: None
de: Keine

en: Weight
de: Gewichtung

en: Vocabulary name
de: Vokabularname

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
de: Keine Vokabulare verfügbar. <a href="@link">Vokabular hinzufügen</a>.
