Termcase (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Vocabulary name
sv: Vokabulärnamn

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
sv: Inga vokabulärer tillgängliga. <a href="@link">Lägg till vokabulär</a>.
