Termcase (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Vocabulary name
tr: Sözlük adı

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
tr: Hiç sözlük yok. <a href="@link">Sözlük ekle</a>.
