Termcase (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Vocabulary name
da: Ordforråd

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
da: Ingen tilgængelige ordforråd. <a href="@link">Tilføj ordforråd</a>.
