Termcase (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: None
es: Ninguno

en: Weight
es: Peso

en: Vocabulary name
es: Nombre del vocabulario

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
es: No hay vocabularios disponibles. <a href="@link">Agregar vocabulario</a>.
