Termcase (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: None
id: Tiada

en: Weight
id: Bobot

en: Vocabulary name
id: Nama kosakata

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
id: Kosakata tidak tersedia. <a href="@link">Tambah kosakata</a>.
