Termcase (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: None
ja: なし

en: Weight
ja: ウェイト

en: Vocabulary name
ja: ボキャブラリーの名称

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
ja: 利用できるボキャブラリーはありません。 <a href="@link">ボキャブラリーを追加</a>.
