Termcase (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Vocabulary name
jv: Jeneng vokabulari

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
jv: Ora ana vokabulari sing cumawis. <a href="@link">Tambah vokabulari</a>.
