Termcase (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Vocabulary name
bo: སྤྱི་མིང་གི་མིང

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་སྤྱི་མིང་མེད། <a href="@link">སྤྱི་མིང་ཁ་སྣོན</a>།
