Termcase (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Vocabulary name
ca: Nom del vocabulari

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
ca: No hi ha vocabularis disponibles. <a href="@link">Afegiu-ne un</a>.
