Termcase (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Vocabulary name
el: Όνομα λεξιλογίου

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
el: Δεν υπάρχουν λεξιλόγια διαθέσιμα. <a href="@link">Προσθήκη λεξιλογίου</a>.
