Termcase (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Vocabulary name
et: Sõnastiku nimi

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
et: Sõnastikke pole. <a href="@link">Lisa sõnastik</a>.
