Termcase (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Vocabulary name
fi: Sanaston nimi

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
fi: Sanastoja ei ole saatavilla. <a href="@link">Lisää sanasto</a>.
