Termcase (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Vocabulary name
hr: Naziv rječnika

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
hr: Nema dostupnih rječnika. <a href="@link">Dodaj rječnik</a>.
