Termcase (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Vocabulary name
lv: Vārdnīcas nosaukums

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
lv: Neviena vārdnīca nav atrasta. <a href="@link">Pievienot vārdnīcu</a>.
