Termcase (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Vocabulary name
oc: Nom del vocabulari

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
oc: I a pas cap de vocabularis disponibles. <a href="@link">Apondètz-ne un</a>.
