Termcase (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Vocabulary name
az: Lüğət adı

en: No vocabularies available.
az: Lüğət yoxdur.
