Termcase (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: None
hi: कोई नहीं

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: Vocabulary name
hi: शब्दावली नाम
