Termcase (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: None
it: Nessuno

en: Weight
it: Peso

en: Vocabulary name
it: Nome del vocabolario

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
it: Nessun vocabolario disponibile. <a href="@link">Aggiungi vocabolario</a>.

en: No conversion
it: Nessuna conversione
