Terms of Use (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Node id where your Terms of Use are published
gl: id do nodo onde os seus térmos de uso son publicados

en: Node <em>id</em> of the page or story (or blog entry or book page) where your Terms of Use are published.
gl: O <em>id</em> do nodo da páxina ou a historia (ou entrada del blogue ou páxina do libro) onde os seus térmos de uso son publicados.

en: I prefer to provide the title of the post
gl: Prefiro indicar o título do posto

en: Title of the post where your Terms of Use are published
gl: Título do post onde os seus térmos de uso son publicados

en: Node <em>title</em> of the page or story (or blog entry or book page) where your Terms of Use are published.
gl: Nodo <em>título</em> da páxina ou unha historia (ou entrada de blog ou páxina del libro) onde os seus Térmos de uso son publicados.

en: I prefer to specify the node id
gl: Prefiro especificar o id do nodo

en: Label for the fieldset
gl: Etiquetas para o campo establecido

en: Terms of Use
gl: Térmos de uso

en: The text for the Terms of Use and the [x] checkbox are contained in a fieldset. Type here the title for that fieldset.
gl: O texto dos térmos de uso e a [x] casiña de verificación estan contidos nun fieldset. Escriba aquí o título para ese fieldset.

en: You must specify a node <em>nid</em>.
gl: Vostede debe especificar un nodo <em>nid</em>.

en: No post was published with <em>nid</em> !nid.
gl: Non hai entrada que foxe publicada con <em>nid</em> !nid.

en: No post was published with this title.
gl: Ningún post foi publicado con este título.

en: You must specify a node title.
gl: Vostede pode especificar un título de nodo.

en: Add Terms of Use to the registration page.
gl: Engadir os térmos de uso para a páxina de rexistro.

en: Autocomplete node title
gl: Autocompletar título do nodo

en: Adds terms of Use to the registration page.
gl: Engadir térmos de uso para a páxina de rexistro.

en: Label for the checkbox
gl: Etiqueta para o checkbox

en: terms_of_use
gl: termos_de_uso

en: I agree with these terms
gl: Concordo con estes termos
