Taxonomy Term Status (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: action
el: Ενέργεια

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Publishing options
el: Επιλογές δημοσίευσης

en: Not published
el: Μη δημοσιευμένο
