Taxonomy Term Status (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Taxonomy term
fi: Luokittelutermi

en: action
fi: toiminto

en: Published
fi: Julkaistu

en: Publishing options
fi: Julkaisuasetukset

en: Not published
fi: Ei julkaistu

en: Publish taxonomy term
fi: Julkaise luokittelutermi

en: Unpublish taxonomy term
fi: Poista julkaisusta luokittelutermi
