Taxonomy Term Status (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: action
jv: aksi

en: Published
jv: Dipacak

en: Publishing options
jv: Opsi penerbitan

en: Not published
jv: Ora dipacak
