Taxonomy Term Status (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: action
kk: әрекет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Publishing options
kk: Жариялау нұсқаулары

en: Not published
kk: Жарияланбаған
