Taxonomy Term Status (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: action
km: សកម្មភាព

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Publishing options
km: ជម្រើស​ការ​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Not published
km: មិន​បាន​​បោះពុម្ព​ផ្សាយ
