Taxonomy Term Status (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: action
ku: کردار

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Publishing options
ku: هه‌ڵبژاردنه‌کانی بڵاوکراوە‌

en: Not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌
