Taxonomy Term Status (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: action
lt: veiksmas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Not published
lt: Nepaskelbtas
