Taxonomy Term Status (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: action
my: လုပ်ဆောင်ချက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ
