Taxonomy Term Status (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Publishing options
ug: ئېلان قىلىش شەرتلىرى

en: Not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى
