Taxonomy Term Status (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Taxonomy term
vi: Từ liệu phân loại

en: action
vi: hành động

en: Published
vi: Đã công bố

en: Publishing options
vi: Tùy chọn xuất bản

en: Not published
vi: Chưa công bố
