Taxonomy Term Status (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: action
cs: akce

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Publishing options
cs: Možnosti zveřejnění

en: Not published
cs: Skryto
