Taxonomy Term Status (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Status
it: Stato

en: Taxonomy term
it: Termine della tassonomia

en: action
it: azione

en: Published
it: Pubblicato

en: Publishing options
it: Opzioni di pubblicazione

en: Not published
it: Non pubblicato
