Taxonomy Term Status (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: action
nl: actie

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Publishing options
nl: Publicatie-opties

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: Publish taxonomy term
nl: Taxonomieterm publiceren

en: Unpublish taxonomy term
nl: Taxonomieterm depubliceren
