Taxonomy Term Status (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: action
pl: akcja

en: Published
pl: Opublikowane

en: Publishing options
pl: Opcje publikacji

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: Publish taxonomy term
pl: Publikuj termin taksonomii

en: Unpublish taxonomy term
pl: Wstrzymaj publikację terminu taksonomii
