Taxonomy Term Status (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: action
sk: akcia

en: Published
sk: Zverejnené

en: Publishing options
sk: Nastavenia zverejnenia

en: Not published
sk: Nezverejnené
