Taxonomy Term Status (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Published
sl: Objavljeno

en: Publishing options
sl: Možnosti objave

en: Not published
sl: Ni objavljeno
