Taxonomy Term Status (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: action
sq: aksioni

en: Published
sq: Publikuar

en: Publishing options
sq: Opsionet e publikimit

en: Not published
sq: I pa publikuar
