Taxonomy Term Status (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Status
be: Статус

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: action
be: дзеянне

en: Published
be: Апублікавана

en: Publishing options
be: Налады публікацыі

en: Not published
be: Не апублікаваны
