Taxonomy Term Status (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: action
ca: acció

en: Published
ca: Publicat

en: Publishing options
ca: Opcions de publicació

en: Not published
ca: No publicat

en: Unpublish taxonomy term
ca: Retira el terme de taxonomia
