Taxonomy Term Status (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
id: Istilah taksonomi

en: action
id: aksi

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Publishing options
id: Opsi penerbitan

en: Not published
id: Tidak dipublikasikan
