Taxonomy Term Status (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: action
lv: darbība

en: Published
lv: Publicēts

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iespējas

en: Not published
lv: Nav publicēts
