Taxonomy Term Status (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: action
oc: accion

en: Published
oc: Publicat

en: Publishing options
oc: Opcions de publicacion

en: Not published
oc: Pas publicat
