Taxonomy Term Status (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: action
uk: дія

en: Published
uk: Опубліковано

en: Publishing options
uk: Опції публікації

en: Not published
uk: Не опубліковано

en: Publish taxonomy term
uk: Опублікувати термін таксономії

en: Unpublish taxonomy term
uk: Зняти з публікації термін таксономії
