Taxonomy Term Status (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: action
bo: བྱ་འགུལ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Publishing options
bo: ཁྱང་སྤེལ་བྱེད་སྟངས

en: Not published
bo: ཁྱབ་སྤེལ་བྱས་མེད
