Taxonomy Term Status (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: action
bs: akcija

en: Published
bs: Objavljeno

en: Publishing options
bs: Opcije objavljivanja

en: Not published
bs: Nije objavljeno
