Taxonomy Term Status (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Taxonomy term
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Publishing options
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་དེབ་བསྐྲུན།

en: Not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབདཝ།
