Taxonomy Term Status (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: action
eo: ago

en: Published
eo: Publikigita

en: Publishing options
eo: Publikigaj opcioj

en: Not published
eo: Ne publikigita
